Hoekse Watersport Vereniging
YouTubeFacebook

2e NFB wedstrijd 2023 - Noordwijk

Bijgevoegd de uitslag van de op 6 mei jl. op het strand van Noordwijk bij De Sportvisser verviste 2e NFB wedstrijd van 2023.

Met fantastisch weer een heerlijk zonnetje en heel weinig wind deze wedstrijd gevist, jammer dat er niet al teveel vis zich onder de kust ophield. Maar de ‘gooide bag’ gesponsord door Hengelsport Ons Stekkie, een flitsende tombola en een rijk gevulde prijzentafel maakten veel goed.

 

Op deze plaats wil ik het bestuur, wedstrijdcommissie, barbezetting, tractorchaffeurs en alle vrijwilligers en in het bijzonder Wianda die dit weer prima opgezet had van harte danken. Wij komen zeker graag weer op een volgende wedstrijd bij jullie langs!! De NFB Viscommissie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Het team van de HWSV is uiteindelijk 20e geworden van de 25 teams.

 

 

 

De uitslag van de vissers van de HWSV:

 

57e - Evert Hoefnagel

76e - Jo Brobbel

91e - Gerrit vd Akker

91e - Rick van Eden

 

74e - Rinus van Rutten

(Totaal aantal deelnemers 127)

 

Volgende wedstrijd is op 14 oktober in 's-Gravenzande.

 

Uitslag: 20230506 2e NFB Noordwijk