Hoekse Watersport Vereniging
YouTubeFacebook

2e NFB wedstrijd te Noordwijk

De tweede NFB wedstrijd van 2021 vond plaatst in Noordwijk. Weersverwachting was prima en iedereen zag er naar uit om te gaan vissen. Aangekomen op het strand zag het er al erg slecht uit, veel vuil op het strand en ook in het water.

 

 

De eerste test worpen lieten zien dat er onmogelijk gevist kon worden, na 30 sec zat de lijn vol vuil. Om 9:00 werd er toch begonnen met vissen maar dit was niet te doen. lijnen braken en complete hengels verdwenen in het water.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vissers begonnen al snel in te pakken en na 45 minuten besloot de leiding om de wedstrijd te stoppen.

De prijzen werden verloot en of de wedstrijd wordt ingehaald is nog onbekend.

 

 

De volgende NFB wordt op 13 november gehouden in Ter Heijde aan Zee.