Hoekse Watersport Vereniging
YouTubeFacebook

Calisthenics plein Rechtestraat

Beste strandondernemer Rechtestraat,

De afgelopen jaren heeft er, als pilot, op het pleintje bij de opgang Rechtestraat een Calisthenics opstelling gestaan. Dit is veel gebruikt en heeft extra bezoekers naar de Rechtestraat getrokken. De pilot is ten einde en de opstelling is nu dan ook weer weggehaald. Aangezien er veel gebruik van is gemaakt en de vraag vanuit de gebiedscommissie, bewoners en ondernemers om de Rechtestraat te verlevendigen is besloten om een structurele Calisthenics opstelling op hetzelfde pleintje te realiseren.

Graag willen we deze plannen aanstaande vrijdag om 14:00 uur bij u op het strand toelichten. Mocht u aanstaande vrijdag niet aanwezig kunnen zijn dan kunt u ons ook bellen, appen of mailen met vragen.

Tot vrijdag!

 Met vriendelijke groet,
Guy Daniels
Wijknetwerker
Gemeente Rotterdam
Dienstverlening
Afdeling Rayon Zuid Binnen
Rayon Zuid Buiten
Mercatorweg 50
Mercatorweg 50 3151CJ Hoek van Holland
Mobiel 06-22033750
Website www.rotterdam.nl