Hoekse Watersport Vereniging
YouTubeFacebook

Nieuwe douche boiler / energiebesparende maatregelen

De prijs van het gas gaat alsmaar omhoog en onze zonnepanelen leveren meer energie dan wat we gebruiken hierdoor heeft het bestuur gekeken naar de mogelijkheden om het gas verbruik te verlagen en de overcapaciteit van de panelen beter te gaan gebruiken.

 

Er is een 50 liter boiler aangeschaft om de douches beneden van warm water te voorzien i.p.v. het water door gas te laten verwarmen. De volgende aanschaf wordt een kleine doorstroomboiler in de ‘visbakkeuken’ beneden. Mocht dit goed bevallen dan wordt er ook een aangeschaft voor de keuken boven.

 

Voor het douchen betekend dit wel dat U wordt verzocht om kort te douchen zodat andere ook nog warm water hebben.

 

Deze verbeteringen zijn niet alleen goed voor onze portemonnee maar ook voor het milieu en zorgen voor een beter klimaat.