Hoekse Watersport Vereniging
YouTubeFacebook

North Sea Farmers Offshore Test Site

Graag informeren we watersporters over de North Sea Farmers Offshore Test Site: een gebied van 6km2 voor de Kust van Scheveningen, dat slecht zichtbaar is voor watergebruikers, maar wel schade aan vaartuigen kan opleveren als je er doorheen vaart.  

 

In dit gebied bevinden zich een aantal installaties boven, maar ook onder het wateroppervlak die daarmee van bovenaf onzichtbaar lijken.In de bijlage vindt u een tekst die u kunt gebruiken in uitgaves, prikborden of digitale schermen.

 

North Sea Farmers

 

De Offshore Test Site is een testlocatie van North Sea Farmers, een non-profitorganisatie die een positieve bijdrage aan het klimaat levert door het stimuleren van de zeewierteelt in en om de Noordzee. Om dit te bereiken beheren wij onder meer een Offshore Test Site, die zich 12 kilometer uit de kust van Scheveningen bevindt.

 

Hier worden onder andere productiesystemen voor duurzame zeewierteelt getest, maar ook vormen van duurzame energieproductie en natuurversterking. Deze Offshore Test Site draagt hiermee bij aan onderzoek & innovatie naar duurzame alternatieven voor energie- en voedselproductie.  

 

Coördinaten

 

We proberen zoveel mogelijk zeilers te bereiken. De coördinaten van de site zijn te vinden in de flyer in de bijlage (NL’s en Engels) maar ook hier: 

 

Coördinaten Offshore Test Site 

 

NZB-N:           52°11.02483', 004°06.31783’ 

NZB-E:            52°10.48567', 004°07.68517’ 

NZB-S:            52°09.31850', 004°06.14600’ 

NZB-W:           52°09.90250', 004°04.68283’ 

 

Zou u binnen uw netwerk, de informatie over de ligging van de testlocatie willen verspreiden (bijvoorbeeld jullie website, nieuwsbrief, social media, prikborden, beeldkranten etc…). Bijgevoegd vindt u de kernboodschap.

 

Meer info over de Test Site vindt u op Offshore Test Site - North Sea Farmers.  Hier vindt u ook onze Offshore Test Manager, die u kunt benaderen voor vragen: Lennard IJpma, lennard@northseafarmers.org (06-53843298).

 

Hartelijk dank voor uw medewerking, en een goed seizoen toegewenst!

 

Hartelijke groeten, 

June Kromjongh

Communication & Community